پادکست

پادکست با موضوع هنرهای رزمی؛ رزمی تاک

پادکست «رزمی تاک» یک پادکست تخصصی در زمینه «هنرهای رزمی» به زبان فارسی است. تو هر قسمت سعی می کنیم بریم سراغ سوژه ها و موضوعاتی در این حوزه که تاحالا کمتر بهشون پرداخته شده یا موضوعات روز رو از نگاهی متفاوت بررسی کنیم. این پادکست رو علاوه بر اینجا می تونید از طریق کانال هم دنبال کنید.

اپیزود چهارم:

اپیزود چهارم پادکست «رزمی تاک» به پاسخ سئوالات دوستان اختصاص داره. البته اولش یه کمی در مورد انتقاد برخی از دوستان به نقدهای مربوط به آقای امیر علی اکبری توضیح دادم که اگه براتون جالب نیست می تونید تقریبا نیم ساعت اول رو رد کنید و ادامه پادکست رو گوش کنید.

دانلود

اپیزود سوم:

در اپیزود سوم پادکست «رزمی تاک» سرگذشت شرکت Century که به تعبیری بزرگترین شرکت تولید تجهیزات رزمی در دنیا محسوب می شه رو با هم مرور می کنیم.

دانلود


اپیزود دوم:

در اپیزود دوم پادکست «رزمی تاک» خیلی خلاصه با انواع فدراسیونهایی که در رشته های رزمی باهاشون مواجه هستیم آشنا می شیم، در مورد “ام ام ای” آماتور و تاریخچه فدراسیونهاش صحبت می کنیم و بررسی می کنیم که در حال حاضر این فدراسوینها در چه شرایط و موقعیتی هستند و احتمالا در آینده به کدوم سمت حرکت خواهند کرد.

دانلود


اپیزود اول:

تو قسمت اول پادکست «رزمی تاک» می خوایم با اصطلاح «مک دوجو» آشنا بشیم و نگاهی بندازیم به معضلی که دنیای رزمی تقریبا در همه جای جهان باهاش مواجهه. با ما باشید…


دانلود