درباره من

اصولا نمی توانم خودم را معرفی کنم بدون آنکه از هنرهای رزمی یادی نکنم. وقتی ۱۳ سالم بود، وارد دنیای هنرهای رزمی و چنان در آن غرق شدم که تمام نوجوانی و بعدتر شاید تمام زندگی ام تحت شعاع آن قرار گرفت که از این بابت بسیار خوشحالم. هنرهای رزمی برای من چیزی بیش از یک علاقه شخصی یا سرگرمی که بیشتر شبیه به یک روش و سبک زندگی است و به همین خاطر همیشه نقش و جایگاه ویژه ای در همه ابعاد زندگی من داشته است. هرکاردیگری هم که انجام بدهم بالاخره یک سرش مستقیم و غیر مستقیم، با ربط و بی ربط به هنرهای رزمی برمی گردد!

از سال ۷۹ به عنوان نویسنده، مترجم و خبرنگار با ماهنامه هنرهای رزمی شروع به همکاری کردم که تا زمان انتشار آن این همکاری ادامه داشت، مدتی مسئول بخش رزمی هفته نامه “دنیای ورزش” بودم و از سال ۸۶ تا ۹۷ با هفته نامه و ماهنامه رزم آور (نخستین نشریه تخصصی هنرهای رزمی در ایران) همکاری کرده ام که ماحصل آنها انتشار بیش از ۲۰۰ مقاله، تحلیل، نقد و مصاحبه در زمینه های مختلف هنرهای رزمی بوده است.

در حال حاضر بیشتر مشغول تحقیق و پژوهش در حیطه هنرهای رزمی و دفاع شخصی و ارائه آنها در قالب کارگاه های آموزشی و دوره های کوتاه مدت هستم.

اینجا مکانی است برای معرفی و به اشتراک گذاشتن فعالیت های من.

ارادتمند
مازیار عبداللهی نیا
مازیار عبدالهی نیا

راههای تماس با من

* صفحه من در شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر:

اینستاگرام : با آیدی maziabd

پادکست ها: Castbox

سایت KidsProtection.ir مخصوص دفاع شخصی کودکان

سایت SelfDefense.ir معرفی دوره ها و کارگاه های علم دفاع از خود

* این وب سایت از آذرماه ۸۲ به عنوان یکی از نخستین وب سایتهای فارسی زبان در حوزه هنرهای رزمی شروع به فعالیت کرد. در آن مقطع وب سایت با عنوان “بودوکا آنلاین” و دامنه budokaonline.com فعالیت می کرد.

* کلیه مطالب منتشر شده در این سایت یا تولیدی هستند، یا بصورت استفاده منصفانه یا با کسب اجازه از منبع اصلی مورد استفاده قرار گرفته اند. لطف می کنید اگر شما هم درصورت استفاده از محتویات این سایت اصول اخلاقی را رعایت و مطلب استفاده شده را به منبع آن ارجاع دهید.