دوره های آموزشی

درحال حاضر تا جایی که فرصت باشد آموزش اولویت کاری ام خواهد بود، برخی از دوره های آموزشی ارائه شده بصورت خصوصی، برخی بصورت آنلاین و برخی را هم در قالب کارگاه های آموزشی در خدمتتان هستم.

اطلاعات کلی:

* آموزش برای من مفهومی بیشتر از یک شغل و کسب درآمد دارد و واقعا اگر امکانش بود و اگر زمانی امکانش فراهم شود قطعا شرایطی را فراهم خواهم کرد که علاقمندان با کمترین هزینه و حتی رایگان بتوانند در دوره ها شرکت کنند. اما در حال حاضر متاسفانه چنین شرایطی فراهم نیست. بنابراین کاری که فعلا از دستم برمی آید این است که سعی خواهم کرد در این دوره های آموزشی تمام توانم را بکار بگیرم تا آموزش با عالی ترین حد کیفیت ارائه شود. شما در هیچ کدام از این دوره ها مبلغی را نمی پردازید مگر اینکه از کیفیت آموزش پس از پایان کلاس رضایت داشته باشید. اگر رضایت شما برآورده نشد یک ریال هم از شما دریافت نمی کنم!

*  در مورد دوره های خصوصی امکان برگزاری کلاسها در همه ایام هفته(حتی ایام تعطیل) و در همه ساعات وجود دارد به شرط آنکه لطف کنید و حداقل ۱۰ روز قبل از زمان مورد نظرتان تماس بگیرید و روز و ساعت مورد نظر را رزرو کنید.

* هزینه مربوطه – به جز مواردی که در توضیح دوره ذکر شده است – برای هر جلسه خصوصی در محل شما ۵۵۰ هزار تومان و هر جلسه آموزش آنلاین ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود که پس از پایان کلاس و فقط در صورت رضایت شما از آموزش دریافت خواهد شد. مدت هر جلسه هم بطور میانگین حداقل ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه خواهد بود.

* ممکن است شما از فراگیری هنرهای رزمی یا دفاع شخصی هدف خاصی داشته باشید، امکان برنامه ریزی و طراحی دوره های خاص با توجه به نیاز و هدف شما بصورت اختصاصی وجود دارد.

دوره های آموزش دفاع شخصی

ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم. دنیا پیشرفت کرده است، سطح سواد و فرهنگ مردم بالا رفته، بسیاری از بیماریهای کشنده دیگر به راحتی درمان می شوند و از این حرفها. اما یک نگاه به صفحه حوادث روزنامه ها کافی است تا بفهمیم متاسفانه هنوز هم انواع خشونت، سرقت و قتل حجم زیادی از جرایم را در سرتاسر دنیا به خود اختصاص می دهند. متاسفانه حتی برخی از این جرایم نسبت به دهه های قبل افزایش هم داشته اند. در این شرایط طبیعی است که بسیاری از مردم به دنبال راهی جهت ایمن تر کردن زندگی خود باشند. البته کنترل بسیاری از اینگونه حوادث از توان ما خارج است، اما آشنایی با اصول ایمنی و تکنیک های دفاع شخصی، درکنار حفظ هوشیاری و آمادگی ذهنی می تواند در بسیاری از مواقع شما را از قربانی شدن در یک حادثه یا حتی یک فاجعه نجات دهد.

“دفاع شخصی”  در حقیقت مجموعه مهارت هایی “فیزیکی” و “غیر فیزیکی” است که به ما کمک می کنند با حفظ آمادگی خود، کمتر در معرض خطر قرار گرفته و در صورت بروز خطر بتوانیم با کنترل و مدیریت آن، شانس خود را برای رهایی از وضعیت پیش آمده افزایش دهیم.  امروزه تعریف و دایره “دفاع شخصی” نسبت به قبل گسترده تر شده  و بخش مهارت های “غیر فیزیکی” اهمیت دوچندان پیدا کرده است. نوع تکنیک های مورد استفاده در دفاع شخصی نیز دگرگون شده است. هر تکنیکی – ولو تکنیکی زیبا و هیجان انگیز – لزوما برای دفاع شخصی مناسب نیست، ضمن آنکه باید به اصول قانونی و حقوقی و به قولی به تبعات نتیجه اجرای تکنیک ها هم توجه کرد. همچنین هنرجو باید به شکلی تمرین کرده و آموزش ببینید، و از لحاظ روانی به شکلی پرورش یابد که توانایی استفاده از آموخته هایش را در شرایط پر استرس واقعی داشته باشد. نه اینکه در محیط امن کلاس بتواند در مقابل حریف تمرینی از تکنیک هایش استفاده کند اما همین که در شرایط واقعی قرار گرفت کاملا فریز شده و دست و پایش را گم کند. سیستم آموزش دفاع شخصی که ما روی آن کار می کنیم نه بر اساس تخیل و تکنیکهای عملا ناکارآمد و نمایشی، که مبتنی بر ” دفاع شخصی برمبنای حقیقت” یا به قولی  Reality Base Self Defense طراحی شده اند.

این آموزشها به صورت دوره های متنوعی مثل دوره یک جلسه ای(کارگاه آموزشی) «بادیگارد خود باشید!»، دوره «بقا در خیابان»، دوره «بقا در شهر»، دوره های ویژه کودکان و نوجوانان، کارگاههای آموزشی برای مجتمع های مسکونی، خانواده ها، شرکت های کوچک و… ارائه شده اند تا هرکس به نسبت نیاز یا زمانی که در اختیار دارد از حق انتخاب بیشتری برخوردار باشد.

در حال حاضر باتوجه به همه‌گیری ویروس کرونا و محدودیت‌های مربوطه، با دوره جامع آموزشی «بقا در شهر» که به صورت آنلاین برگزار می‌شود در خدمتتان هستم.

جهت مشاوره، رزرو و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید.

دوره های آموزش هنرهای رزمی

سبک های مختلف هنرهای رزمی از تنوع و پراکندگی بسیاری برخوردارند. اگرچه هدف تمام آنها در نهایت یکی است، اما تنوع و تاکید برخی از این سبکها روی برخی از تکنیک‌‌‌ها یا روش های خاص مبارزه باعث شده که بسیاری از علاقه مندان هنرهای رزمی در انتخاب رشته رزمی شان دچار سردرگمی شوند. سئوال “کدام سبک بهتر یا کدام سبک کامل تر است؟” سئوالی است که از طرف این علاقمندان بسیار پرسیده می‌شود. همین سئوال برای بسیاری از استادان هنرهای رزمی هم مطرح بوده است؛ کسانی که سبک ها و روش های مختلف را امتحان می کردند تا به توشه ی دانسته های خود اضافه کنند. بسیاری از آنان به این نتیجه رسیدند که هیچ سبکی کامل نیست و بهترین کار این است که فارغ از نام و عنوان رشته های مختلف رزمی، از هر تکنیک و روش سودمندی در هر رشته ای که باشد سود جست. بسیاری از آنان با همین اعتقاد روش های خودشان را پایه ریزی کردند. مرحوم “بروس لی” یکی از شناخته شده ترین هایشان بود. در دنیای رقابت های ورزشی رزمی – خصوصا در رده حرفه ای – هم این روزها شاهد رقابت های MMA هستیم که از همین تعریف “ترکیب کردن تکنیک های مختلف از هنرهای رزمی مختلف” الهام گرفته شده است.

دوره های آموزش هنرهای رزمی که در اینجا با عنوان “مهارت های آزاد هنرهای رزمی” ارائه شده اند هم با همین نگرش طراحی شده است. شما در طول این دوره ها بدون تاکید بر سبک یا رشته ای خاص، مجموعه ای از تکنیک های پایه و کاربردی هنرهای رزمی شاخص را خواهید آموخت.

البته امکان طراحی و ارائه این آموزشها برای اهداف خاص مثل آماده سازی مبارزان حرفه ای، آموزش کودکان و… هم وجود دارد.

 جهت مشاوره، رزرو و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید.

دوره آموزش و تمرین کیک بوکسینگ ایروبیک

آیا تا به حال دوست داشته اید تمرینات مبارزین حرفه ای و تکنیک های هیجان انگیز رزمی را تجربه کنید اما چون مبارزات رزمی با روحیه تان سازگار نیست، یا به خاطر نگرانی از آسیب دیدگی قیدش را زده اید؟ آیا دوست دارید هیجان تمرینات رزمی را بدون مبارزه و رسیک آسیب دیدگی تجربه کنید؟ کالری بسوزانید و از حس شادابی پس از تمریناتتان لذت ببرید؟ کیک بوکسینگ ایروبیک انتخاب مناسب شماست! این دوره در حقیقت برای کسانی مناسب است که بیشتر هدفشان از تمرینات رزمی کسب تناسب اندام و روحیه شاداب است.

جهت مشاوره، رزرو و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید.

کارگاه های آموزشی

آموزش هنرهای رزمی در دنیا مدتهاست که دیگر از شکل سنتی اش خارج شده و به عنوان یک علم و تخصص مطرح شده است. برعکس عموم کلاس های رزمی در کشور ما که هنوز به شکل ۳۰ سال پیش و با تمرکز بر صرفا تمرینات فیزیکی برگزار می شوند، امروزه رزمی کاران بی نیاز از مجهز شدن به دانش و علم روز دنیا نیستند. کارگاه های آموزشی که در اینجا ارائه شده اند با هدف ارتقاء سطح دانش رزمی کاران عزیز طراحی شده اند. مربیان، مسئولان سبک ها و… که مایلند میزبان این کارگاه ها در باشگاه خود باشند می توانند جهت هماهنگی با من تماس بگیریند. امکان برگزاری این کارگاه های آموزشی در کلیه شهرها و شهرستانهای کشور نیز با هماهنگی قبلی میسر است.

– کارگاه های آموزشی ماهنامه رزم آور  (نخستین نشریه تخصصی ورزش های رزمی در ایران)

– کارگاه آموزش مهارت های غیر فیزیکی در دفاع شخصی

– کارگاه آموزش تغذیه و بدنسازی در هنرهای رزمی

– کارگاه آموزش “مدیریت ترس” در هنرهای رزمی