دوره های آموزشی

دوره های آموزش هنرهای رزمی و دفاع شخصی

درحال حاضر تا جایی که فرصت باشد آموزش اولویت کاری ام خواهد بود، برخی از دوره های آموزشی ارائه شده بصورت خصوصی، برخی بصورت آنلاین و برخی را هم در قالب کارگاه های آموزشی در خدمتتان هستم.

اطلاعات کلی:

* آموزش برای من مفهومی بیشتر از یک شغل و کسب درآمد دارد و واقعا اگر امکانش بود و اگر زمانی امکانش فراهم شود، قطعا شرایطی را فراهم خواهم کرد که علاقمندان با کمترین هزینه و حتی رایگان بتوانند در دوره ها شرکت کنند. اما در حال حاضر متاسفانه چنین شرایطی فراهم نیست. بنابراین کاری که فعلا از دستم برمی آید این است که سعی خواهم کرد در این دوره های آموزشی تمام توانم را بکار بگیرم تا آموزش با عالی ترین حد کیفیت ارائه شود. شما در هیچ کدام از این دوره ها مبلغی را نمی پردازید مگر اینکه از کیفیت آموزش پس از پایان کلاس رضایت داشته باشید. اگر رضایت شما برآورده نشد یک ریال هم از شما دریافت نمی کنم.

*  در مورد دوره های خصوصی امکان برگزاری کلاسها در همه ایام هفته(حتی ایام تعطیل) و در همه ساعات وجود دارد، به شرط آنکه لطف کنید و حداقل ۱۰ روز قبل از زمان مورد نظرتان تماس بگیرید و روز و ساعت مورد نظر را رزرو کنید.

* هزینه مربوطه – به جز مواردی که در توضیح دوره ذکر شده است – برای هر جلسه خصوصی در محل شما ۵۰۰ هزار تومان و هر جلسه آموزش آنلاین ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود که پس از پایان کلاس و فقط در صورت رضایت شما از آموزش دریافت خواهد شد. مدت هر جلسه هم بطور میانگین حداقل ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه خواهد بود.

* این دوره ها هیچ ارتباطی با فدراسیون های رزمی داخل کشور ندارند و تلاش بوده کاملا به روز و با بالاترین کیفیت طراحی و ارائه شوند.

* ممکن است شما از فراگیری هنرهای رزمی یا دفاع شخصی هدف خاصی داشته باشید، امکان برنامه ریزی و طراحی دوره های خاص با توجه به نیاز و هدف شما بصورت اختصاصی وجود دارد.

دوره های آموزش دفاع شخصی

ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم. دنیا پیشرفت کرده است، سطح سواد و فرهنگ مردم بالا رفته، بسیاری از بیماریهای کشنده دیگر به راحتی درمان می شوند و از این حرفها. اما یک نگاه به صفحه حوادث روزنامه ها کافی است تا بفهمیم متاسفانه هنوز هم انواع خشونت، سرقت و قتل حجم زیادی از جرایم را در سرتاسر دنیا به خود اختصاص می دهند. متاسفانه حتی برخی از این جرایم نسبت به دهه های قبل افزایش هم داشته اند. در این شرایط طبیعی است که بسیاری از مردم به دنبال راهی جهت ایمن تر کردن زندگی خود باشند. البته کنترل بسیاری از اینگونه حوادث از توان ما خارج است، اما آشنایی با اصول ایمنی و تکنیک های دفاع شخصی، درکنار حفظ هوشیاری و آمادگی ذهنی می تواند در بسیاری از مواقع شما را از قربانی شدن در یک حادثه یا حتی یک فاجعه نجات دهد.

دفاع شخصی در حقیقت مجموعه مهارت هایی فیزیکی و غیر فیزیکی است که به ما کمک می کنند با حفظ آمادگی خود، کمتر در معرض خطر قرار گرفته و در صورت بروز خطر بتوانیم با کنترل و مدیریت آن، شانس خود را برای رهایی از وضعیت پیش آمده افزایش دهیم.  امروزه تعریف و دایره دفاع شخصی نسبت به قبل گسترده تر شده  و بخش مهارت های غیر فیزیکی اهمیت دوچندان پیدا کرده است. نوع تکنیک های مورد استفاده در دفاع شخصی نیز دگرگون شده است. هر تکنیکی – ولو تکنیکی زیبا و هیجان انگیز – لزوما برای دفاع شخصی مناسب نیست، ضمن آنکه باید به اصول قانونی و حقوقی و به قولی به تبعات نتیجه اجرای تکنیک ها هم توجه کرد. همچنین هنرجو باید به شکلی تمرین کرده و آموزش ببینید، و از لحاظ روانی به شکلی پرورش یابد که توانایی استفاده از آموخته هایش را در شرایط پر استرس واقعی داشته باشد. نه اینکه در محیط امن کلاس بتواند در مقابل حریف تمرینی از تکنیک هایش استفاده کند اما همین که در شرایط واقعی قرار گرفت کاملا فریز شده و دست و پایش را گم کند. سیستم آموزش دفاع شخصی که ما روی آن کار می کنیم نه بر اساس تخیل و تکنیکهای عملا ناکارآمد و نمایشی، که مبتنی بر دفاع شخصی برمبنای حقیقت طراحی شده اند.

این آموزشها به صورت کارگاه های آموزشی و دوره های عمدتا کوتاه مدت متنوعی مثل دوره های ویژه نوجوانان، کارگاههای آموزشی برای مجتمع های مسکونی، خانواده ها، شرکت های کوچک و… طراحی و ارائه شده اند تا هرکس به نسبت نیاز یا زمانی که در اختیار دارد از حق انتخاب بیشتری برخوردار باشد.

در ادامه دوره هایی که در حال حاضر ارائه می شوند خدمتتان معرفی شده. در فایل صوتی توضیحات مختصری درباره دوره و در ادامه توضیحات تکمیلی خدمتتان ارائه شده است.

جهت مشاوره، رزرو و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید.

دوره بقا در شهر

توضیح مختصر درباره دوره بقا در شهر در فایل صوتی بالا و توضیحات تکمیلی در این صفحه.

دفاع شخصی ویژه مسافران

توضیح مختصر درباره کارگاه دفاع شخصی ویژه مسافران در فایل صوتی بالا و توضیحات تکمیلی در این صفحه.

دفاع شخصی نوجوانان

توضیح مختصر درباره دوره دفاغ شخصی نوجوانان در فایل صوتی بالا و توضیحات تکمیلی در این صفحه.

دفاع شخصی کودکان

توضیح مختصر درباره کارگاه های دفاع شخصی کودکان در فایل صوتی بالا و توضیحات تکمیلی در این صفحه.

کارگاه های آموزشی

آموزش هنرهای رزمی در دنیا مدتهاست که دیگر از شکل سنتی اش خارج شده و به عنوان یک علم و تخصص مطرح شده است. برعکس عموم کلاس های رزمی در کشور ما که هنوز به شکل ۳۰ سال پیش و با تمرکز بر صرفا تمرینات فیزیکی برگزار می شوند، امروزه رزمی کاران بی نیاز از مجهز شدن به دانش و علم روز دنیا نیستند. کارگاه های آموزشی که در اینجا ارائه شده اند با هدف ارتقاء سطح دانش رزمی کاران عزیز طراحی شده اند. مربیان، مسئولان سبک ها و… که مایلند میزبان این کارگاه ها در باشگاه خود باشند می توانند جهت هماهنگی با من تماس بگیریند. امکان برگزاری این کارگاه های آموزشی در کلیه شهرها و شهرستانهای کشور نیز با هماهنگی قبلی میسر است.