پادکست

 

پادکست رزمی تاک / سیف زون

 

هدف از انتشار این پادکست ها پرداختن به موضوعاتی است که در حوزه هنرهای رزمی/ دفاع شخصی کمتر بهشون توجه شده شده. در پادکست «سیف زون» تمرکزمون مشخصا روی مبحث دفاع شخصی، و در پادکست «رزمی تاک» تمرکز روی هنرهای رزمی است.

———-

 

پادکست سیف زون Safe Zone :

 

پادکست سیف زون

پادکست «سیف زون» یا منطقه امن، نخستین پادکست تخصصی در زمینه «دفاع شخصی» به زبان فارسی است.

در این پادکست مشخصا به موضوعات مرتبط با «دفاع شخصی»، «حفاظت فردی» و «خود مراقبتی» می پردازیم. البته به زبان ساده! درواقع هدف اینه که در کنار نگاه کاملا تخصصی به این حوزه ها، باتوجه به شرایط جامعه – ناامنی های اجتماعی و معضلاتی مثل گوشی قاپی، سرقت، خفت گیری و… که خصوصا در سالهای اخیر زیاد باهاش مواجه بودیم – محتوای تولید شده قابل استفاده برای عموم مردم جامعه باشه.

هدف اینه که محتوای این پادکست هم برای علاقه مندانی که در این حوزه فعال هستند، و هم با شعار «دفاع شخصی برای همه!» برای عموم مردمی که مایل هستند اطلاعات بیشتری در مورد دفاع شخصی کسب کرده و احیانا نکاتی ساده و کاربردی جهت افزایش امنیت خودشون یاد بگیرن، قابل استفاده باشه.

این پادکست فعلا فقط در کست باکس منتشر می شه و از این لینک در دسترس شماست.

اپیزود چهارم:

بررسی کتاب دفاع شخصی دو ثانیه ای / بشنوید

اپیزود سوم:

دفاع مشروع و دفاع شخصی / بشنوید

اپیزود دوم:

امپاتی در دفاع شخصی / بشنوید

اپیزود اول:

هوشیاری محیطی؛ اصل اول در دفاع شخصی / بشنوید

اپیزود شماره صفر:

معرفی پادکست سیف زون / بشنوید

———-

 

پادکست رزمی تاک Razmi Talk :

پادکست با موضوع هنرهای رزمی؛ رزمی تاک

پادکست «رزمی تاک» یک پادکست تخصصی در زمینه «هنرهای رزمی» به زبان فارسی است که بعنوان نخستین پادکست فارسی در حوزه هنرهای رزمی، از سال ۹۷ انتشار اون شروع شد. تو هر قسمت سعی می کنیم بریم سراغ سوژه ها و موضوعاتی در این حوزه که تاحالا کمتر بهشون پرداخته شده یا موضوعات روز رو از نگاهی متفاوت بررسی کنیم. این پادکست رو علاوه بر اینجا می تونید از طریق اپلیکیشن Castbox هم دنبال کنید.

فصل دوم این پادکست به امید خدا به زودی شروع می شه. متاسفانه به علت برخی مشکلات فنی اپیزودهای فصل اول فعلا در دسترس نیستند که امیدوارم این مشکل هم به زودی برطرف بشه.

رزمی تاک رو می تونید از طریق این لینک در کست باکس دنبال کنید.

اپیزود سوم:

در اپیزود سوم پادکست «رزمی تاک» سرگذشت شرکت Century که به تعبیری بزرگترین شرکت تولید تجهیزات رزمی در دنیا محسوب می شه رو با هم مرور می کنیم.


اپیزود دوم:

در اپیزود دوم پادکست «رزمی تاک» خیلی خلاصه با انواع فدراسیونهایی که در رشته های رزمی باهاشون مواجه هستیم آشنا می شیم، در مورد “ام ام ای” آماتور و تاریخچه فدراسیونهاش صحبت می کنیم و بررسی می کنیم که در حال حاضر این فدراسوینها در چه شرایط و موقعیتی هستند و احتمالا در آینده به کدوم سمت حرکت خواهند کرد.


اپیزود اول:

تو قسمت اول پادکست «رزمی تاک» می خوایم با اصطلاح «مک دوجو» آشنا بشیم و نگاهی بندازیم به معضلی که دنیای رزمی تقریبا در همه جای جهان باهاش مواجهه. با ما باشید…