پادکست

پادکست با موضوع هنرهای رزمی؛ رزمی تاک

پادکست «رزمی تاک» یک پادکست تخصصی در زمینه «هنرهای رزمی» به زبان فارسی است. تو هر قسمت سعی می کنیم بریم سراغ سوژه ها و موضوعاتی در این حوزه که تاحالا کمتر بهشون پرداخته شده یا موضوعات روز رو از نگاهی متفاوت بررسی کنیم. این پادکست رو علاوه بر اینجا می تونید از طریق اپلیکیشن Castbox هم دنبال کنید.

* دوستان عزیز بابت تاخیر در انتشار مجموعه پادکست هایی که قرار بود در اونها در مورد شرایط تمرین و ورود به مسابقات MMA صحبت کنیم،عذرخواهی می کنم. کمی مشغله کاری موجب این بدقولی شد. به امید خدا در اولین فرصت این مجموعه آماده خواهد شد. ازصبوری شما ممنونم.

اپیزود سوم:

در اپیزود سوم پادکست «رزمی تاک» سرگذشت شرکت Century که به تعبیری بزرگترین شرکت تولید تجهیزات رزمی در دنیا محسوب می شه رو با هم مرور می کنیم.

دانلود


اپیزود دوم:

در اپیزود دوم پادکست «رزمی تاک» خیلی خلاصه با انواع فدراسیونهایی که در رشته های رزمی باهاشون مواجه هستیم آشنا می شیم، در مورد “ام ام ای” آماتور و تاریخچه فدراسیونهاش صحبت می کنیم و بررسی می کنیم که در حال حاضر این فدراسوینها در چه شرایط و موقعیتی هستند و احتمالا در آینده به کدوم سمت حرکت خواهند کرد.

دانلود


اپیزود اول:

تو قسمت اول پادکست «رزمی تاک» می خوایم با اصطلاح «مک دوجو» آشنا بشیم و نگاهی بندازیم به معضلی که دنیای رزمی تقریبا در همه جای جهان باهاش مواجهه. با ما باشید…


دانلود