بهترین های ۲۰۱۴ چه کسانی هستند؟

مجله “بلک بلت” یا همان “کمربند سیاه” یکی از قدیمی ترین و مشهورترین نشریات رزمی جهان است. این نشریه هرسال در چندین بخش مختلف بهترین های سال را از طریق رای گیری انتخاب می کند و افراد برگزیده به عضویت اتاق مشاهیر این مجله درمی آیند. اگر بگوییم انتخاب شدن و راهیابی به اتاق مشاهیر مجله بلک بلت در دنیای هنرهای رزمی شاید چیزی در حد دریافت جایزه اسکار در سینما است خیلی اغراق نکرده باشیم.

از امروز رای گیری برای انتخاب بهترین های ۲۰۱۴ آغاز شده است و علاقمندان می توانند چهره های برتر سال از دید خودشان را به عنوان کاندیدا معرفی کنند. شما هم می توانید در این رویداد مشارکت داشته باشید، فقط لطفا قبل از هر اقدامی به این چند توصیه هم توجه بفرمایید:

* مربی  خوب در کشور ما کم نیست، اینکه مربی باشگاه سر کوچه شما از دید شما بهترین مربی دنیا است یا رئیس سبک شما ادعا کرده یکی از چهره های شاخص دنیای رزمی است و شما هم خیلی قبولش دارید هم قابل درک است. اما اینجا صحبت از چهره های سرشناس دنیای رزمی است که شهرت جهانی دارند. افرادی در سطح دان اینوسانتو، رویس گراسی و رزمی کارانی از این دست و در این سطح. بنابراین اگر نسبت به چهره های شاخص و مطرح جهانی هنرهای رزمی شناخت دارید در این رای گیری شرکت کنید، درغیر این صورت لطف کنید از وارد کردن اسامی اشخاص داخلی که جز شما و دوستانتان و یا حداکثر جز هم سبکی های شما یا نهایتا خارج از سطح ملی کسی آنها را نمی شناسد(و البته که به جای خود محترمند) در این لیست، کاری نکنید که از دور بعدی نام ایران را از فهرست رای دهندگان حذف کنند.

* با وجود آنکه خوانندگان این نشریه می توانند مستقیما در این رای گیری شرکت داشته باشند، اما تعیین کننده نهایی نیستند. درنهایت پس از شمارش آرا انتخاب نهایی توسط هیئت مرکب از اعضای مجله بلک بلت صورت خواهد پذیرفت. مثلا ممکن است در بعضی موارد ویراستاران و نویسندگان مجله تشخیص بدهند چهره شناخته شده ای وجود دارد که شایسته عضویت در اتاق مشاهیر هست اگرچه مورد توجه رای دهندگان قرار نگرفته است.

* شما مجبور نیستید حتما برای همه ی دسته بندی های موجود(مرد سال، زن سال، بهترین مربی سال و…) کاندیدا معرفی کنید.

* نمی توان یک فرد را کاندید همه ی بخشهای موجود کرد. یعنی نمی توانید یک فرد را همزمان به عنوان کاندید بهترین مربی و بهترین مبارز و… معرفی کنید. هر فرد فقط می تواند به عنوان کاندید یک بخش معرفی شود.

* نیازی به توضیح نیست که فقط یک بار مجاز به شرکت در رای گیری هستید.

درصورت تمایل برای معرفی کاندیدای مورد نظر خود از این فرم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.